Materiały publikowane na stronie centrumwalki.pl są chronione prawem autorskim.

Aktualności

 

Szanowni Państwo!


Klubowicze, rodzice, sympatycy,


W związku z obecną sytuacją w jakiej wszyscy się znaleźliśmy przedstawiamy Państwu stanowisko Zarządu KLUBU „CENTRUM WALKI – WARSZAWA”, dotyczące płatności w najbliższych miesiącach, do czasu możliwości otwarcia Klubu. Zdając sobie sprawę, że ta trudna sytuacja doświadcza nas wszystkich, postanowiliśmy wystąpić do Państwa z prośbą/apelem. W listopadzie tego roku Klub obchodzić będzie 10 – tą rocznicę rozpoczęcia działalności na warszawskim Powiślu, przy ulicy Ludnej 9 . Przez 10 lat na stałe wpisaliśmy się w sportową mapę warszawskiego Śródmieścia, odnosząc bardzo dużo sukcesów sportowych krajowych i zagranicznych, również w sporcie osób niepełnosprawnych. Odnieśliśmy również wiele sukcesów nie przeliczalnych na medale z zawodów. Mamy na myśli sukcesy wychowawcze. Od 10 lat stawiamy nie tylko na sport wyczynowy ale i również na przeciwdziałanie patologiom społecznym poprzez zapewnianie zdrowego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Czy obchody 10–lecia dojdą do skutku? Czy przetrwamy ten trudny czas? Czy będziemy istnieć dalej? Na dzień dzisiejszy nie podlegamy i nie korzystamy z żadnej pomocy tzw. tarczy antykryzysowej, nie zostaliśmy zwolnieni z żadnych zobowiązań finansowych odnośnie opłat za wynajem lokalu i jego kosztów eksploatacyjnych. Posiadamy zobowiązania w stosunku do trenerów i osób administrujących Klubem. Będąc w sytuacji, która całkowicie pozbawiła nas możliwości pozyskiwania środków z tytułu opłat za treningi odgórnymi przepisami państwowymi, próbujemy ratować KLUB oraz przyszłość naszego zespołu na wszelkie możliwe sposoby. Wyrażamy przekonanie, że wspólnymi siłami uda nam się przetrwać ten kryzys i utrzymać: dla TRENERÓW miejsca pracy a dla WAS, dla DZIECI i MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH miejsce powrotu do znanego i ich ulubionego miejsca, KLUBU „CENTRUM WALKI – WARSZAWA”.
W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o cykliczne (co miesięczne) dobrowolne wpłaty na rzecz KLUBU, na jego rachunek bankowy:


Bank Pekao S.A. XIV O/W-wa 57 1240 1079 1111 0010 3053 3977
z dopiskiem: imię i nazwisko, sekcja (Taekwondo, Boks, Kickboxing, Krav Maga, Fitness/Bodybooster).

 

Nie określamy wysokości wpłat . Elastyczność, którą Państwu proponujemy jest wyjściem naprzeciw i wynika z naszej świadomości o zróżnicowanych źródłach Państwa dochodów. Zdajemy sobie sprawę, że podczas gdy dla jednych z Państwa przychody pozostały bez zmian, dla innych drastycznie spadły a przychody niektórych, jak to się stało w naszym przypadku spadły do zera. Wpłaty w wysokości dostosowanej do Państwa aktualnych możliwości finansowych w całości przeznaczymy na zabezpieczenie kosztów stałych (obiekt i koszty eksploatacyjne) oraz utrzymania wszystkich Trenerów (którzy pozostają w gotowości do pracy i utrzymują z Państwem kontakt poprzez media społecznościowe). Będziemy również publikować propozycje i zestawy ćwiczeń możliwych do wykonywania w warunkach domowych. Mamy nadzieje, że nasza propozycja uznana zostanie przez Państwa za uzasadnioną i akceptowalną. Ponadto gdy tylko sytuacja wróci do normy będziemy wydłużać czas treningów i/lub dokładać kolejne dni treningowe aby zrekompensować czas w którym musieliśmy pozostawać w domu.


Życzymy wszystkim dużo zdrowia i obiecujemy, że tak łatwo się nie poddamy….ale bez Was nie damy sobie rady!
Pozdawiamy! „CENTRUM WALKI – WARSZAWA”
W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, zgodnie z zaleceniami Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministra Zdrowia, Ministra Sportu oraz zdrowym rozsądkiem - zawieszamy treningi i zajęcia od 12 do 25 marca 2020r.


Prosimy o wyrozumiałość i liczymy na zrozumienie tej nadzwyczajnej sytuacji.


Jednocześnie prosimy o bezwzględne stosowanie się do wytycznych i zaleceń instytucji rządowych.
Wszystkim naszym klubowiczom i sympatykom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych! :)

Od piątku (14.04.) do poniedziałku (17.04.) trwa w Klubie przerwa świąteczna.

Zapraszamy na treningi od wtorku 18.04.Mamy przyjemność poinformować, że naszej zawodniczce taekwondo olimpijskiego Marcie Letkiej za wywalczony na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, Kętrzyn 2015 brązowy medal zostało przyznane stypendium sportowe m.st. Warszawy (Zarządzenie Prezydenta W-wy 480/2016 z dnia 11 kwietnia 2016r.).

Marta za swoje osiągnięcia otrzyma wsparcie finansowe od kwietnia do grudnia 2016r.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


 

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej  "Centrum Walki – Warszawa" realizuje w 2015 roku zadanie publiczne z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pod nazwą:

 

"Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży"

 

 

Realizacja zadania  jest wspierana  ze środków  finansowych m.st. Warszawy.
W ramach zadania organizowane jest  szkolenie i współzawodnictwo  sportowe w taekwondo olimpijskim.


Stowarzyszenie Kultury Fizycznej  "Centrum Walki – Warszawa" realizuje w 2016 roku zadanie publiczne z zakresu ochrony i promocji zdrowia dotyczące przeciwdziałania uzależnieniom i przemocy w rodzinie w Dzielnicy Śródmieście  m.st. Warszawy pod nazwą:

 

"Wspieranie specjalistycznych działań w obszarze przeciwdziałania alkoholizmowi i przemocy w rodzinie w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy."

 

Realizacja zadania  jest wspierana ze środków  finansowych m.st. Warszawy.
W ramach zadania organizowane są zajęcia profilaktyki uzależnień oraz zajęcia rekreacyjne i ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami sztuk i sportów walki.


Uprzejmie informujemy, że Klub "Centrum Walki - Warszawa" realizując obowiązek ustawowy posiada polisę ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków osób uczestniczących w kulturze fizycznej "PZU Sport" - umowa zbiorowa bezimienna nr 1012594402 na rok 2016. Suma ubezpieczenia 500 zł . Osoby dla których suma ubezpieczenia jest zbyt niska , prosimy o dodatkowe ubezpieczenie się we własnym zakresie.


 

Informujemy , że Klub dysponuje dwiema salami treningowymi , w pełni przystosowanymi do sportów walki. Jedna sala przygotowana jest do formuł „kopano – uderzanych", natomiast druga do „parteru". Sale są dostępne w następujących terminach :

- poniedziałki : od 7.30 do 17.30 (obydwie sale) oraz od 20.30 do 22.00 (sala do „parteru")

- wtorki : od 9.00 do 17.00 (obydwie sale)

- środy : od 7.30 do 17.30 (obydwie sale) oraz od 20.30 do 22.00 (sala do „parteru")

- czwartki : od 9.00 do 17.00 (obydwie sale)

- piątki : od 7.30 do 17.30 (obydwie sale) oraz od 19.00 do 22.00 (sala do „parteru") i od 20.30 do 22.00 (sala do „kopania i uderzania")

- soboty : od 9.00 do 11.00 (obydwie sale)

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerami telefonów : 501 189 564 lub 790 470 260

lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


scroll back to topPowered by Centrum Walki.

Szybki Kontakt
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej
„ Centrum Walki – Warszawa "
ul. Ludna 9 , 00 – 413 Warszawa

Kontakt

Artur Chmielarz - Prezes
e- mail: biuro@centrumwalki.pl

Michał Pawlak - Dyrektor ds. administracyjnych
tel: 790 470 260

INFORMACJA O TRENINGACH tel: 790 470 260

Biuro/Recepcja Klubu
od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 - 21.00

e- mail: biuro@centrumwalki.pl